مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات چیا و جو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دانه چیا در ایران | کارخانجات فرآوری آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش دانه چیا در ایرانبازار بزرگ فروش دانه چیا در تهرانلیست قیمت فروش دانه چیا سراسر کشورعمده فروشی دانه چیا در کشورعرضه مستقیم دانه چیا در ایرانتفاوت های انواع دانه چیا در چیست؟فروش ارزان دانه چیاواردات دانه چیاتولید دانه چیاانواع بسته بندی دانه چیاکارخانجات فرآوری دانه چیا در کشورموارد استفاده دانه چیا

خرید دانه چیا در ایران، از فروشگاه های مختلفی که در کار عرضه داروهای گیاهی می باشد، مقدور است. کارخانجات فرآوری آن در کشور هم فعالیت گسترده ای در این زمینه دارند. آنان در جای جای ایران فعالیت می کنند و این محصول را به صورت بسته بندی شده و فله ای عرضه می نمایند. اگر می خواهید مرغوب ترین نوع این دانه که نام دیگر دانه چیا، چیا سید می باشد را تهیه کنید، بهتر است که به فروشگاه هایی سر بزنید که در این عرصه خبره هستند و به نحوی سابقه ای طولانی را دارا می باشند. خرید دانه چیا در ایران | کارخانجات فرآوری آن در کشور

خرید و فروش دانه چیا در ایران

خرید و فروش دانه چیا در ایرانخرید و فروش دانه چیا در ایران را فروشگاه های مختلفی انجام می دهند. در این زمینه باید گفت که این گونه از محصول در شهرهای گوناگونی کشت و می شود اولین فروشنده آن، کشاورزی است که آن را به بار می نشاند و سپس درو می کند. کشاورزان آن را به بازار عرضه می دارند که ناخالصی زیادی ممکن است داشته باشد. 

از جانب دیگر، کارخانجات صنعتی مختلفی وجود دارند که گیاه را از کشاورز به صورت کلی خریداری می کنند. آنان سفارش دانه چیا را زارع می دهند و بعداً در فصل برداشت آن را تحویل می گیرند. این کارخانجات محصول را پس از جدا سازی ناخالصی ها به صورت بسته بندی و فله ای وارد بازار می کنند. 

این گونه می شود که خرید و فروش دانه چیا انجام می گیرد. البته فروشگاه های گوناگونی هستند که این نوع از دانه را عرضه می دارند. برای مثال شما می توانید خرید دانه چیا در اصفهان و سایر استان ها را از عطاری ها انجام دهید. عطاری ها گزینه بسیار مناسبی در این خصوص می باشند، زیرا آنان شما را در مصرف آن نیز راهنمایی می کنند. 

در کنار این فروشگاه دانه چیا می توان در اینترنت هم فعالیت داشته باشد. اغلب کسانی که به دنبال این گیاه هستند، آن را به صورت آنلاین می خرند. 

بازار بزرگ فروش دانه چیا در تهران

بازار بزرگ فروش دانه چیا در تهرانبازار بزرگ فروش دانه چیا در تهران، عرضه کننده این گیاه در انواع مختلفی می باشد. از این بازار می شود به صورت عمده هم خرید دانه چیا را انجام داد. فروشندگانی که در این بازار فعالیت می کنند، قیمت دانه چیا را هم برای تان اعلام خواهند کرد. در کل این دانه به دلیل خواص منحصر به فردی که دارد، در چند سال اخیر فروش خوبی داشته است. 

اما در بازار تهران، فروشندگانی متعددی وجود دارند که چیا را به صورت بسته بندی شده و یا فله ای عرضه می نمایند. از بازار بزرگ فروش دانه چیا در پایتخت می توانید هر گونه از این دانه را که نیاز داشته باشید خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در این خصوص باید گفت که حتماً به مراکز خرید و فروش معتبر مراجعه کنید. 

این دانه بسیار شبیه به تخم شربتی می باشد و برخی ممکن است آن را با دانه چیا اشتباهی بگیرند و متأسفانه بعضی از فروشندگان هم این گیاهان را با هم دیگر مخلوط می کنند که می تواند ضررهایی را در پی داشته باشد. اما دانه چیا را از کجا بخریم؟ این دانه را می شود از فروشگاه های آنلاین هم خریداری کرد که بالا به این موضوع پرداختیم.

لیست قیمت فروش دانه چیا سراسر کشور

لیست قیمت فروش دانه چیا سراسر کشورلیست قیمت فروش دانه چیا را می شود از فروشندگانی که این محصول را به فروش گذاشته اند، تهیه کرد. البته قیمت های دانه چیا بر اساس موضوعات مختلفی تعیین می شود که یکی از آنان کیفیت و خالص بودن آن است. هر چه این محصول تمیز تر و خالص تر باشد، قیمتش بالاتر می رود. اما قیمت ها تنها به این وابسته نمی باشد. 

مسئله دیگری که در قیمت گذاری نقش به سزایی دارد، این است که خریدار محصول را به چه شکلی تهیه کند. اگر مشتری به صورت عمده محصول را بخرد، قیمت، بسیار پایین تر برایش تمام می شود. اما اگر به صورت جزئی قصد خرید را داشته باشد که باید اندکی بیشتر پول بپردازد تا بتواند دانه چیا را به مقدار مورد نیاز خود خریداری نماید. 

برای به دست آوردن قیمت ها، می شود راه های متفاوتی را در پیش گرفت. در این خصوص ما توصیه می کنیم که به فروشگاه های آنلاین سری بزنید. در این فروشگاه ها قیمت های روزانه درج می شوند و خریدار به راحتی می تواند به فهرستی از قیمت های تازه دست یابد. در کنار این، خرید هم از این طریق بسیار ساده و آسان می باشد. 

عمده فروشی دانه چیا در کشور

عمده فروشی دانه چیا در کشورعمده فروشی دانه چیا در کشور، در وهله اول کشاورزانی هستند که این گونه از گیاه را کشت می کنند. آنان به صورت فله ای محصول را برداشت می کنند و پس از آن در اختیار مشتریان خاص خود قرار می دهند. برخی از آنان به گونه مستقیم محصول شان را وارد بازار می نمایند و برخی دیگر دانه چیا برداشت شده را به شرکت ها می فروشند. 

از جانب دیگر، ما می توانیم به کشاورز و همچنین بازار مراجعه کنیم و خرید را به قیمت مناسب انجام دهیم. دانه چیا قیمت چندان بالایی ندارد و با خرید عمده آن می شود حتی به نرخ های بسیار پایین آن را تهیه کرد. در این جا باید ذکر کنیم که عمده فروشی های دانه چیا در شهرهای مختلفی فعالیت می کنند. 

از جانب دیگر بیشتر شرکت هایی که در کار فرآوری این محصول می باشند، آن را طبق استانداردهای بهداشتی روانه بازار می کنند و به فروش می گذارند. این شرکت ها یکی دیگر از عمده فروشان در بازار هستند که به وسیله نمایندگی های شان، محصولات خود را عرضه می دارند. شعبه های فروش شرکت های فرآوری، در مناطق مختلفی فعال هستند. 

عرضه مستقیم دانه چیا در ایران

عرضه مستقیم دانه چیا در ایرانعرضه مستقیم دانه چیا در ایران، اولاً که باعث گردیده این دانه به صورت اصل آن در اختیار مشتریان قرار بگیرد. دوم این که دست واسطه ها کوتاه شده و دیگر آنان نیستند که تعیین کننده بازار این گونه از محصول می باشند. سوم این که قیمت ها به شدت کاهش پیدا کرده است و برای همین مصرف کنندگان آن را به نرخ های بسیار نازلی تهیه می توانند. 

به هر شکل که نگاه کنید، در این میان نفع اصلی را مصرف کنندگان می برند؛ زیرا آنان هم با قیمت های کم دانه چیا را می خرند و هم این که نوع مرغوب آن را به دست می آورند. در این میان توزیع کنندگان مستقیم هم سود خوبی می برند؛ زیرا دیگر نیازی نیست با نرخ های پایین دانه چیا را به واسطه ها بفروشند. 

در کل، وارد شدن عرضه کنندگان اصلی به بازار خرید و فروش دانه چیا، سبب گردیده تا تغییراتی شگرفی پدید بیاید و مشتریان راضی تر شوند. اما این بدان معنی نیست که هنوز واسطه ها نقشی در بازار ندارند. آنان هنوز هم از مجراهای دیگری وارد می شوند و گاهی هم تحولاتی را در بازار خرید و فروش ایجاد می نمایند. 

تفاوت های انواع دانه چیا در چیست؟

تفاوت های انواع دانه چیا در چیست؟در بازار می شود انواع دانه چیا را پیدا کرد. این دانه هم مانند سایر محصولات غذایی، با هم نوعان خود تفاوت هایی دارد. از جمله تفاوت های دانه چیا می شود به موارد زیر اشاره نمود: 

  1. از لحاظ اندازه با هم یک سان نمی باشند. 
  2. نوع خارجی و داخلی دارند. 
  3. رنگ های شان با یکدیگر فرق می کند. 
  4. از بسترهای گوناگونی کشت و برداشت می شوند. 
  5. از لحاظ کشت دانه چیا متفاوت است. 

این ها از جمله تفاوت های اصلی انواع دانه چیا می باشد. در بازار هم می شود به وضوع این تفاوت ها را از نزدیک دید. هر کدام از این انواع، خواص ویژه خود را دارند. 

فروش ارزان دانه چیا

فروش ارزان دانه چیافروش ارزان دانه چیا را جانب فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد. برای این کار نیاز است که سری به بازار خرید و فروش داروی های گیاهی بزنید. در این بازار خواهید توانست فروشندگانی را پیدا کنید که عرضه کننده بهترین نوع دانه چیا می باشند. همچنین از شهرهای مختلفی می شود دانه چیا را به قیمت ارزان خریداری کرد. 

خرید دانه چیا در اهواز و سایر شهرستان های کشور مقدور می باشد. اما شاید شما از خود بپرسید که دانه چیا از کجا بخریم؟ در این زمینه می شود به فروشگاه های آنلاین هم اشاره کرد. برای نمونه خرید دانه چیا در شیراز از طریق اینترنت به راحتی صورت می گیرد. در هر جای این شهر که باشید می توانید بسیار آسان سفارش خود را ارائه دهید. 

در هر صورت، فروشندگان متعددی در گوشه و کنار ایران وجود دارند که فروش ارزان دانه چیا را انجام می دهند. 

واردات دانه چیا

واردات دانه چیاواردات دانه چیا را شرکت های گوناگون تجاری به دوش دارند. دانه چیا، بومی سرزمین ما نمی باشد. این دانه در آمریکا مرکزی به صورت طبیعی رشد و نمو پیدا می کند و در برخی از کشورهای جهان آن را کشت می کنند. شرکت های تجاری برای این که بتوانند بهترین نوع این دانه را وارد بازار داخلی کنند، آن را از کشورهای گوناگونی خریداری می کنند. 

کاشت دانه چیا چند سالی است که در ایران آغاز شده و پیش از این هم این گیاه وارد می گردید. گیاه چیا به دلیل خواص زیادی که دارد در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است و روز به روز با آشنا شدن بیشتر مردم به این دانه، مشتریانش بیشتر می شود. 

به همین دلیل است که شرکت های گوناگون همچنان برای بر طرف کردن نیاز بازار، این گیاه را وارد می نمایند. واردکننده دانه چیا، این محصول را به صورت عمده به فروش می رساند. 

تولید دانه چیا

تولید دانه چیاتولید دانه چیا را کشاورزان به دوش دارند. آنان به صورت بذری این گیاه را کاشته و سپس در زمان رسیدن، آن برداشت می کنند. 

زارعین که تولید کنندگان اصلی دانه چیا در کشور به شمار می روند، آن را پس از برداشت برای فروش وارد بازار می نمایند. در این خصوص باید گفت که برخی از آنان با شرکت های بسته بندی و فرآوری هم قرار داد دارند و محصول شان را به این شرکت ها می فروشند. 

در کل می شود گفت که از عمر کشت و تولید این گیاه در کشور، چند سالی بیشتر نمی گذارد؛ ولی در همین زمان اندک، توانسته جایگاه ویژه ای پیدا کند. 

انواع بسته بندی دانه چیا

انواع بسته بندی دانه چیاانواع بسته بندی دانه چیا در بازار موجود می باشد. برای خرید دانه چیا سید به صورت بسته بندی شده نیاز است که به فروشگاه های مختلفی سر بزنید. 

اغلب شرکت هایی که این گیاه را فرآوری می نمایند، آن را در بسته بندی های متفاوتی جای می دهند. این بسته ها هر کدام شان دارای وزن های به خصوصی می باشند. از بازار می شود نوع ۱۰۰ گرمی تا ۵۰۰ گرمی آن را پیدا کرد و خریداری نمود. 

بیشتر مردم سعی می کنند تا به گونه بسته بندی شده دانه چیا را تهیه کنند؛ زیرا این که هم ناخالصی کمتری دارد و هم این که طبق استانداردهای روز عرضه می شوند. 

در هر صورت بسته بندی های متفاوتی از دانه چیا در بازار وجود دارد. 

کارخانجات فرآوری دانه چیا در کشور

کارخانجات فرآوری دانه چیا در کشورکارخانجات فرآوری دانه چیا در کشور، این محصول را از کشاورزان خریداری می کنند و سپس آن را شسته و در بسته های متفاوتی جای می دهند. 

با شسته شدن و دوباره خشک کردن این دانه، همه ناخالصی های آن از میان برده می شود و به این شکل، کارخانه ها محصولی تر و تمیز را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

کارخانجات فرآوری دانه چیا، در شهرهای مختلفی فعالیت می کنند و عرضه کننده مستقیم محصولات خود به بازار هستند. آنان همچنین دارای نمایندگی هایی می باشند که به وسیله آنان دانه چیا را توزیع می کنند. 

موارد استفاده دانه چیا

موارد استفاده دانه چیاموارد استفاده دانه چیا بیشتر برای درمان و پیشگیری از بیماری های متفاوت است. طبع دانه چیا در طب سنتی سرد و تر می باشد و برای همین مصرف آن به افرادی که این طبع را دارند چندان توصیه نمی گردد. البته طریقه مصرف چیا متفاوت است و هر کسی باید به مقدار مشخصی از آن استفاده کند. 

روش مصرف دانه چیا را بهتر است از کسانی که در این حوزه تخصصی دارند جویا شوید. آنان به درستی شما را راهنمایی خواهند کرد. البته دانه چیا را بیشتر برای لاغری استفاده می کنند. باید گفت که طرز مصرف دانه چیا برای لاغری را باید از طبیبان سنتی جویا شد. 

طریقه مصرف دانه چیا برای لاغری هم فرق می کند. به این معنی که هر کسی باید آن را به شکلی به مصرف رساند تا به خود آسیبی وارد ننماید. این گیاه به دلیل این که خاصیت سیری کننده دارد، مورد استفاده بیشتر افراد دارای وزن زیاد قرار می گیرد. این دانه همچنین گیاهی مناسب برای روغن گیری می باشد. 

مهدی افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات چیا و جو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید